Narcos Mex
Narcos: Mexico pokazuje początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Pierwsze informacje o obsadzie Narcos: Mexico!

Uzależniający pościg za narkotykami i pieniędzmi przenosi się na nowe terytorium w Narcos: Mexico – nowym serialu oryginalnym, którego premiera jeszcze w tym roku na Netflix!

Zostawiamy za sobą Kolumbię, w której Narcos spędził trzy sezony. Narcos: Mexico pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Mexico to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Michael Peña zagra Kikiego Camarenę, przykładnego męża i ojca oraz agenta DEA pod przykrywką | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Michael Peña zagra Kikiego Camarenę, przykładnego męża i ojca oraz agenta DEA pod przykrywką, który poprzez swoich informatorów dociera do wartościowych informacji na temat Féliksa i nowopowstałego kartelu z Guadalajary. Szybko odkrywa jednak, że nie docenił Gallardo i jego wyrafinowanego systemu.

Diego Luna wcieli się w rolę Miguela Ángela Féliksa Gallardo (“Féliksa”), szefa kartelu z Guadalajary, jednego z największych baronów narkotykowych w historii Meksyku i prekursora handlu narkotykami w tym kraju. Cichy, ale odważny. Tajemniczy i inteligentny. Na pozór dobroduszny przywódca, lojalny wobec swoich przyjaciół, wspólników i pracowników… ale stawiający swoje ambicje ponad wszystko.

Pozostali członkowie obsady:

Aaron Staton (Mad Men) jako Butch Sears
Alejandro Edda (Fear the Walking Dead) jako Joaquin “Chapo” Guzman
Alfonso Dosal (Hazlo como hombre) jako Benjamin Arellano Felix
Alyssa Diaz (Ray Donovan, The Rookie) jako Mika Camarena
Clark Freeman (We Go On) jako Ed Heath
Ernesto Alterio (Telefonistki) jako Salvador Osuna Nava
Fermín Martinez  (Lady of Steel) jako Juan Jose Esparragoza Moreno (“El Azul”)
Fernanda Urrejola (Bala Loca) jako Maria Elvira
Gerardo Taracena (Apocalypto) jako Pablo Acosta
Gorka Lasaosa (Brain Drain) jako Hector Palma
Guillermo Villegas (Sin Nombre) jako Sammy Alvarez
Horacio Garcia Rojas (Texas Rising) jako Tomas Morlet
Jackie Earle Haley (Watchmen, Małe dzieci) jako Jim Ferguson
Joaquín Cosío (Quantum of Solace) jako Don Neto (Ernesto-Fonseca Carillo)
José María Yazpik (Narcos) reprises his role jako Amado Carrillo Fuentes
Lenny Jacobson (Siostra Jackie) jako Roger Knapp
Manuel Masalva (Mi corazón es tuyo) jako Ramon Arellano Felix
Matt Letscher (Skandal, Flash) jako James Kuykendall
Tenoch Huerta (Sin Nombre) jako Rafael Caro Quintero
Teresa Ruiz (Miejsce na ziemi) jako Isabella Bautista
Tessa Ia (Granice miłości) jako Sofia Conesa
Yul Vazquez (The Looming Tower, Miasto cudów) jako John Gavin

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth będzie nowym Geraltem

Świat fanów fantastyki obiegła szokująca wiadomość – Henry Cavill, który przez kilka sezonów wcielał się …