orange netflix
Cena pakietu Orange Love Mini z Netflixem zależy od tego, na jaką prędkość internetu się zdecydujesz | fot.: materiał partnera

Orange Love z dostępem do Netflix

Od niedawna w Orange dostępny jest pakiet  Orange Love Mini z dostępem do platformy Netflix. Co więcej – przez 6 miesięcy serwis jest opłacany przez Orange, a Ty płacisz tylko standardową kwotę za ofertę Love. W cenie masz internet światłowodowy, abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz plan Podstawowy Netflix .

Orange z kontem Netflix

Jeśli potrzebujesz abonamentu komórkowego z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz niezawodnego internetu, a jednocześnie jesteś kinomaniakiem, Orange przygotował ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Pakiet Orange Love z Netflixem, bo o nim mowa, to propozycja dla klientów lubiących oglądać filmy i seriale – jednym z jej elementów jest nielimitowany dostęp do na najpopularniejszej platformy streamingowej na świecie.

Co dokładnie wchodzi w skład Orange Love Netflix?

  • Ultraszybki, stabilny internet światłowodowy do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s.
  • Abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-ami i MMS-ami oraz 15 GB internetu. Teraz dostaniesz też dodatkowo aż 300 GB, które można wykorzystać w ciągu 3 miesięcy.
  • Netflix – Orange przez pół roku płaci za Twój dostęp do planu Podstawowego. Za niewielką dopłatą możesz przejść na wyższe plany.

Cena pakietu Orange Love Mini z Netflixem zależy od tego, na jaką prędkość internetu się zdecydujesz. Przykładowo w opcji ze światłowodem do 300 Mb/s przez 6 mies. będziesz płacić tylko 89,99 zł (cena uwzględnia rabaty za e-fakturę i zgody marketingowe).

Koniecznie sprawdź szczegóły oferty Orange Love z Netflix: https://www.orange.pl/telewizja/netflix.

Czym jest Netflix?

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, która działa na zasadzie subskrypcji. Jest to serwis typu VOD, czyli „na żądanie”, co oznacza, że umożliwia odtwarzanie multimediów bez konieczności pobierania plików na komputer czy smartfon.

Na Netflix obejrzysz liczne serialowe czy filmowe nowości, znajdziesz tam również dokumenty, programy telewizyjne oraz bogatą ofertę bajek i filmów animowanych dla najmłodszych – wszystko bez reklam.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth będzie nowym Geraltem

Świat fanów fantastyki obiegła szokująca wiadomość – Henry Cavill, który przez kilka sezonów wcielał się …