The OA
Pierwszy sezon The OA miał premierę na Netflixie w 2016 roku. Spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, a niezwykła historia Prairie poruszyła wielu widzów. Mają oni nadzieję, że drugi sezon odpowie na wiele pytań, z jakimi pozostawiło ich zakończenie pierwszego | fot.: Netflix

Premiery Netflixa – co ciekawego na wiosnę?

Wiosną nie tylko przyroda budzi się do życia. Także stacje telewizyjne dbają o to, żeby w ich ofercie pojawiły się nowe, interesujące tytuły. Netflix dba o potrzeby swoich widzów i rozpieszcza ich kolejnymi propozycjami – pod koniec marca oraz w kwietniu i maju pojawi się dużo nowości oraz wyczekanych przez fanów kontynuacji znanych seriali. Co ciekawego, wartego zobaczenia pojawi się wiosną? Jakich tytułów nie wolno przeoczyć? 

The OA – sezon 2.

 Premiera: 22 marca

Pierwszy sezon The OA miał premierę na Netflixie w 2016 roku. Spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, a niezwykła historia Prairie poruszyła wielu widzów. Mają oni nadzieję, że drugi sezon odpowie na wiele pytań, z jakimi pozostawiło ich zakończenie pierwszego. Jak Prairie poradzi sobie w rzeczywistości, po tym jak powróciła do domu po siedmiu latach życia w niewoli szaleńca? Czym tak naprawdę są niesamowite moce, którymi włada? Co jest realne, a co jest wytworem wyobraźni? Na to wszystko czeka nas odpowiedź już wkrótce!

 Osmosis

Premiera: 29 marca

Najnowszy francuski Netflix Original. Tematem jest niezwykła aplikacja randkowa – program, który dobiera użytkowników w pary, czerpiąc potrzebne dane prosto z ludzkiego mózgu. Dzięki temu daje on gwarancję idealnego dopasowania. Ale jak naprawdę działa ta tajemnicza technologia? Jakie są konsekwencje ingerowania w nasz umysł? Dowiemy się już niedługo!

Ruchome piaski

Premiera: 5 kwietnia

Quicksand
Szwecja doczekała się wreszcie swojego pierwszego Netflix Original. „Ruchome piaski” (oryg. „Quicksand”) to adaptacja książki Malin Persson Giolito | fot.: Netflix

Szwecja doczekała się wreszcie swojego pierwszego Netflix Original. „Ruchome piaski” (oryg. „Quicksand„) to adaptacja książki Malin Persson Giolito; jest ona opowieścią o tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w jednym z liceów w Sztokholmie. Policja oskarża jego uczennicę, Maję, o dokonanie morderstwa. Ale czy naprawdę osiemnastolatka mogłaby popełnić tak potworną zbrodnię? Jakie tajemnice ukrywają pozostali uczniowie?

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 2.

Premiera: 5 kwietnia

chilling adventures of sabrina
Ostatni sezon pozostawił ją w momencie, w którym zerwała ze swoim chłopakiem, a widzowie poznali jej mroczne wcielenie. Co czeka ją teraz? | fot.: Netflix

Kontynuacja przygód Sabriny, nastoletniej czarownicy, jej ciotek, przyjaciół i kota Salema. Obowiązkowa pozycja dla fanów magii, dobrego humoru połączonego z dreszczykiem grozy oraz gatunku teen drama. Sabrina będzie musiała wreszcie odpowiedzieć sobie na pytanie: czyli woli postępować zgodnie z kodeksem czarownic, czy tym, co podpowiada jej serce i pozostać lojalną oraz oddaną swoim „ludzkim” przyjaciołom i ich problemom. Ostatni sezon pozostawił ją w momencie, w którym zerwała ze swoim chłopakiem, a widzowie poznali jej mroczne wcielenie. Co czeka ją teraz? Dylematy uczuciowe to najmniejszy z problemów, jaki czeka na nią w nadchodzącym sezonie!

The 100 – sezon 6.

Premiera: 22 kwietnia

100 lat po kataklizmie nuklearnym, ludzkość jest skazana na życie w statku kosmicznym. Wreszcie zostaje podjęta decyzja o próbie ponownego skolonizowania Ziemi. Aby to osiągnąć i sprawdzić, czy powrót jest możliwy, dowódcy postanawiają wysłać ekipę nastolatków… Serial od lat cieszy się ogromną popularnością, dlatego w nadchodzącym miesiącu zobaczymy już jego 6 sezon. Co tym razem czeka ulubionych bohaterów? Dowiemy się już niedługo!

When They See Us

Premiera: 31 maja

when they see us
Historia pięciu ciemnoskórych mężczyzn, których w 1989 roku niesłusznie oskarżono o popełnienie gwałtu | fot.: Netflix

Najnowszy miniserial, opowiadający o losach „pięciu z Central Parku”. Historia pięciu ciemnoskórych mężczyzn, których w 1989 roku niesłusznie oskarżono o popełnienie gwałtu. Serial opowiada ich losy oraz obnaża błędy w śledztwie i bezlitosne, szemrane działania systemu sądowego w ówczesnych czasach. Gratka dla fanów tematyki kryminalnej!

Jak widać, na nudę nie będziemy mogli narzekać. Brudna, smutna rzeczywistość Ameryki lat 90., postapokaliptyczna wizja ludzkości, magiczne przygody nastolatków, ponure morderstwa, a może pesymistyczna wizja technologii przyszłości lub realizm magiczny? Wygląda jak wiosenna klęska urodzaju.

KDE

Sprawdź także

Sexify Sandra Drzymalska

Najciekawsze zapowiedzi na streamingach – na jakie produkcje czekamy?

Z usług platform streamingowych korzysta coraz więcej osób. Szeroki dostęp do nowych filmów i seriali …