lovense lush wibrator na smartfona
Świetny gadżet dla kobiet i dla par. Mocne wibracje, znakomity kształt i opcja sterowania na dowolną odległość na Ziemi z dostępem do internetu | fot.: materiał partnera

Najlepsze gadżety erotyczne do sterowania na odległość!

Wibratory sterowane zdalnie cieszą się ogromną popularnością, przez co na rynku pojawiają się coraz to nowsze modele wibratorów do sterowania na odległość. Czy wszystkie są warte uwagi? Jaki gadżet sterowany smartfonem warto kupić? Zapraszamy do czytania!

Jak działają wibratory sterowane zdalnie?

Wibratory sterowane zdalnie działają w połączeniu z darmowymi aplikacjami na telefon. Każda marka oferująca wibratory sterowane zdalnie ma własną aplikację. Aplikacja do sterowania zdalnego umożliwia także wibrowanie gadżetu w rytm głosu, muzyki, tworzenie własnych trybów wibracji, czat z partnerem i dużo innych atrakcji, które sprawiają, że wibrator sterowany zdalnie jest jeszcze atrakcyjniejszy!

Wibratory dla par, oprócz sterowania zdalnego, mają także tradycyjne możliwości regulowania wibracji, umiejscowione na gadżecie lub dołączonym pilocie. Wibratory sterowane smartfonem mają wysoką jakość i przeważnie są to wibratory dla par. Nie jest to jednak regułą. Obok wibratorów dla par na smartfona równie popularne są wibrujące kulki sterowane zdalnie.

Na co zwracać uwagę przy zakupie wibratora z aplikacją?

Obecność aplikacji to jedno, ale sama jakość wibratora również się liczy. Dobry gadżet erotyczny to znakomite połączenie jakości i dobrze funkcjonującej aplikacji. Na co zatem należy zwracać uwagę przy wyborze wibratora sterowanego telefonem?

  • Wibrator powinien być wykonany z bezpiecznych materiałów: silikonu medycznego i tworzywa ABS.
  • Jeśli zależy Ci, by aplikacja działała po polsku, sprawdź, czy dana marka ma taką opcję.
  • Wybierz kształt i rodzaj wibratora, który w pełni odpowie Twoim oczekiwaniom. Nie musi to być wibrator dla par, sterowane zdalnie są również wibrujące kulki, czy wibratory typu królik.
  • Poczytaj opinie i komentarze na temat gadżetów, które Ci się spodobały. Na ich podstawie łatwiej zdecydować, który wibrator ostatecznie ma szansę najlepiej się sprawdzić.

Czytanie opisów produktów również jest istotne. W ten sposób możesz otrzymać informacje dotyczące wielkości i szczegółów działania wibratora. Tego nie oddadzą żadne zdjęcia, dlatego zakupy „na oko” są ryzykowne.

Najlepsze wibratory sterowane na odległość! Top 3!

Wibratorów sterowanych zdalnie aplikacją na telefon jest coraz więcej, ale to właśnie 3 wybrane marki poniżej oferują najlepsze gadżety do sterowania na odległość. Spełniają one wszystkie warunki, jakie powinien spełniać bardzo dobry wibrator. Zaczynamy nasze małe zestawienie. Oto wibratory, które znajdują się na podium!

We-Vibe Chorus

we vibe chorus wibrator dla par rozowy
We-Vibe Chorus jest w stanie idealnie dopasować się do budowy ciała i ruchów jak żaden gadżet erotyczny dotychczas | fot.: materiał partnera

Wibrator We-Vibe Chorus łączy się z darmową aplikacją We-Connect™, dostępną po polsku. Pilot z technologią Ankorlink™ reaguje na moc nacisku dłoni i do tego dostosowuje intensywność wibracji. Wibratorem można więc sterować nie tylko za pomocą aplikacji, ale również za pomocą pilota. Łącznie z technologią Touch-Sense (wibrator wyposażono w czujne sensory), We-Vibe Chorus jest w stanie idealnie dopasować się do budowy ciała i ruchów jak żaden gadżet erotyczny dotychczas.

Aplikacja We-Connect jest po polsku, dzięki czemu korzystanie z wibratora jest jeszcze prostsze. To wibrator w całości wykonany z silikonu medycznego.

Lovense Lush 3

Lovense Lush 3
Lovense Lush 3 to już trzecia odsłona bestsellerowego wibratora | fot.: materiał partnera

Świetny gadżet dla kobiet i dla par. Mocne wibracje, znakomity kształt i opcja sterowania na dowolną odległość na Ziemi z dostępem do internetu. Lovense Lush 3 łączy w sobie również możliwość tworzenia własnych trybów, czat video z partnerem, czy wibrowanie do muzyki, czyli potrafi to samo, co wszystkie dobre gadżey erotyczne sterowane aplikacją.  Wodoodporna kulka Lovense Lush 3 ma ultra mocny akumulator, który pozwala na użycie gadżetu aż do 5 godzin po naładowaniu.

Lovense Lush 3 to już trzecia odsłona bestsellerowego wibratora. Poprzednie wersje również osiągnęły światowy sukces. Wibrująca kulka ma mocne wibracje i cichy silnik.

Satisfyer Double Joy

satisfyer double joy wibrator dla par
Gadżety erotyczne Satisfyer słyną z tego, że mają niższe ceny | fot.: materiał partnera

Satisfyer Double Joy to budżetowa wersja sterowanego zdalnie wibratora. Gadżety erotyczne Satisfyer słyną z tego, że mają niższe ceny. Na szczęście jakość jest naprawdę dobra i wibratory sterowane aplikacją marki Satisfyer naprawdę są warte uwagi. To wręcz jedne z najpopularniejszych gadżetów erotycznych, obok wymienionych wyżej wibratorów We-Vibe i Lovense. Co więcej, aplikacja Satisfyer również dostępna jest w języku polskim.

Jakie zalety mają wibratory sterowane zdalnie?

Wibratory sterowane zdalnie mają mnóstwo zalet.

  • Możliwość uprawiania seksu na odległość.
  • Czerpanie wspólnej przyjemności bez względu na odległość.
  • Więcej możliwości użycia, zarówno w parze, jak i solo.
  • Wibratory utworzone z udziałem najnowszych technologii.
  • Dobrej jakości gadżety erotyczne do użycia latami, na wiele sposobów.
  • Trwałe urozmaicenie życia seksualnego par i singli.

Materiał partnera

Sprawdź także

kalendarz erotyczny adwentowy

Czy warto kupić kalendarz adwentowy dla dorosłych? Odpowiada edukatorka seksualna Kamila Hrecka

Kalendarz adwentowy to nieodłączny element świątecznej tradycji, który przywołuje u nas wspomnienia z dzieciństwa. Ale …