hotel nad morzem
Nad Polskim morzem warto zobaczyć wiele urokliwych miejscowości, takich jak Sopot, Gdańsk czy Gdyni | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Hotel nad morzem dla dzieci

Dla tych, którzy szukają idealnego miejsca na rodzinny wypoczynek, Prawdzic Resort to propozycja, która na pewno spełni ich oczekiwania. To wyjątkowe miejsce, położone tuż przy plaży, które oferuje mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych. To idealny hotel dla dzieci nad morzem.

Wakacje nad morzem

Już niedługo wakacje, masz już miejsce na urlop dla swojej rodziny? Wybierz wakacjach nad polskim morzem, które oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny.

Piękne plaże wzdłuż całego wybrzeża przyciągają co roku wielu turystów. Można na nich wypocząć, zrelaksować się i cieszyć pięknymi widokami. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, możesz spróbować swoich sił w surfowaniu, kitesurfingu, czy nurkowaniu.

Nad Polskim morzem warto zobaczyć wiele urokliwych miejscowości, takich jak Sopot, Gdańsk czy Gdynia. Każda z nich ma swój niepowtarzalny klimat i wiele atrakcji do zaoferowania. W Gdańsku można zobaczyć piękne zabytki, długi targ czy katedrę Oliwską. W Sopocie warto odwiedzić molo, natomiast w Gdyni nie można przegapić muzeum ORP Błyskawica czy Centrum Nauki Experyment.

Hotel nad morzem dla dzieci

Prawdzic Resort to idealne miejsce na rodzinne wakacje nad morzem. To raj dla najmłodszych gości, którzy będą mieć mnóstwo atrakcji do odkrycia. Hotel zlokalizowany jest tuż przy plaży, na której znajduje się duży zewnętrzny plac zabaw, idealny do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Oprócz tego w okolicy jest sosnowy las, ścieżki rowerowe oraz czyste morze, co zapewni wspaniałe wakacje dla całej rodziny w otoczeniu przyrody.

Na terenie Prawdzic Resort znajdują się również place zabaw takie jak „Hocki-Klocki” o powierzchni około 120m2, wyposażony w mnóstwo zabawek, play station, gry planszowe, piłkarzyki i wiele innych atrakcji. Dodatkowo w hotelu do dyspozycji gości jest basen o głębokości 118cm, co z pewnością ucieszy starsze dzieci.

Atrakcje i niezapomniane chwile

Prawdzic Resort to wyjątkowy hotel, w którym niezależnie od wieku dzieci, cała rodzina spędzi miło i komfortowo swój czas. W dużym ogrodzie organizowane są liczne animacje dla dzieci takie jak warsztaty kulinarne oraz gry i zabawy. Prawdzic Resort to raj dla najmłodszych oraz starszych dzieci, gdzie z przyjemnością spędzą swój czas aktywnie i przyjemnie.

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd nad polskie morze, Prawdzic Resort to idealne miejsce dla całej rodziny. Komfortowe pokoje i atrakcje zapewnione na miejscu, sprawią, że cała rodzina będzie z pewnością zadowolona z wyjazdu. Wejdź na stronę https://prawdzic.com.pl/plac-zabaw i dowiedz się więcej szczegółów. Zarezerwuj miejsca jak najszybciej, ponieważ do wakacji wcale nie pozostało tak dużo czasu. Nim się obejrzysz, będziesz wypoczywać w naszym hotelu!

Wypoczynek również dla rodziców

W Prawdzic Resort wiemy, że wakacje z dziećmi to czas pełen radości i zabawy, ale również wymagający dla rodziców. Dlatego nie zapominamy o potrzebach dorosłych gości, którzy chcą znaleźć chwilę na relaks i odprężenie.

Dla nich również przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak kryty basen, jacuzzi oraz siłownia. Jednym z największych atutów naszego hotelu jest jednak strefa saun, która składa się z sauny suchej, sauny parowej, prysznica z wiadrem zimnej wody oraz wypoczywalni z kamiennymi, podgrzewanymi leżankami.

Dodatkowo, dla jeszcze większego efektu relaksacyjnego, oferujemy również tężnię solankową. Warto zaznaczyć, że strefa saun oraz tężnia są przeznaczone tylko i wyłącznie dla dorosłych gości, aby mogli odpocząć w spokoju i w pełni zrelaksować się w czasie swojego urlopu.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Kreta Balos

Malownicza Kreta – greckie spotkanie z historią w przepięknym plenerze

Kreta to najchętniej odwiedzana wyspa Morza Śródziemnego. Charakteryzuje się ona wspaniałymi plażami, ciekawymi zabytkami, które …