diabelski młyn w parku rozrywki
Zdecydowana większość osób kojarzy park rozrywki z lunaparkiem czy też wesołym miasteczkiem. Niemniej jednak wspomnianym miejscom brak tego, czym może pochwalić się park rozrywki z prawdziwego zdarzenia | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sposób na aktywne spędzenie czasu? Park rozrywki!

Poszukujesz ciekawego sposobu na aktywne spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi? Odwiedź park rozrywki!

Czym jest park rozrywki?

Zdecydowana większość osób kojarzy park rozrywki z lunaparkiem czy też wesołym miasteczkiem. Niemniej jednak wspomnianym miejscom brak tego, czym może pochwalić się park rozrywki z prawdziwego zdarzenia. Mowa rzecz jasna o aspekcie sportowym. Niestety, w Polsce wyłącznie nieliczne miejsca oferują klientom opisywany rodzaj rozrywki odznaczający się wysokim poziomem. Zupełnie inaczej jest w przypadku TEPfactor czyli jedynego w swoim rodzaju parku o charakterze rozrywkowo – sportowym.

Jak wygląda zabawa w TEPfactor?

TEPfactor to park rozrywki, w którym znajduje się labirynt 25 pokoi wykutych w skale, na powierzchni 1500 m2. W każdym ze wspomnianych pokoi umieszczone zostały ruchome, sterowane elektronicznie przeszkody. W opisywanym parku rozrywki znajdziesz cztery kategorie zadań: siła fizyczna, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualna. Jeśli ukończysz cztery kategorie, otrzymasz wskazówki, dzięki którym otworzysz cztery pokoje premium. Po ich pokonaniu dostaniesz kolejną wskazówkę, która umożliwi ci otwarcie skarbu.

W TEPfactor może grać jednocześnie 17 zespołów po 6 osób. W trakcie zabawy zespoły rywalizują ze sobą, a wyznacznikiem wygranej jest specjalny index określający sprawność danej drużyny w poszczególnych kategoriach wyzwań. Po grze każdy zespół otrzymuje wydruk z informacją, w jakiej kategorii był lepszy od innych grup. Przejście całej gry zajmuje od 3 do 4 godzin. Zawodnicy mogą wybierać spośród trzech poziomów trudności zadań. Same zadania można wykonywać w dowolnej kolejności, a ilość prób nie jest ograniczona (istnieją jednak limity czasowe).

Dla kogo gra TEPfactor?

Gra TEPfactor została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które chcą aktywnie spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi czy też znajomymi i jednocześnie przeżyć przygodę pełną endorfin oraz adrenaliny. Wbrew pozorom zabawa przeznaczona jest dosłownie dla wszystkich osób, nie tylko ludzi wysportowanych. Jak wspominaliśmy, w TEPfactor istnieją cztery kategorie zadań: siła fizyczna, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualna, a zatem nie musisz obawiać się, że nie podołasz stawianym ci wyzwaniom. No dobrze, ale co z dziećmi? Czy one także mogą brać udział w zabawie? Tak ale pod warunkiem, że ukończyły 10 rok życia. Dzieci do 15 roku życia mogą przebywać w obiekcie tylko pod opieką osób dorosłych.

Warto dodać, że TEPfactor to także możliwość zorganizowania niezapomnianych urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, firmowej imprezy integracyjnej czy też szkolnej wycieczki! Więcej informacji na temat gry TEPfactor znajdziesz na stronie internetowej: tepfactor.pl.

Materiał partnera zewnętrznego