HTC Desire 825 – modny smartfon dla każdego

HTC wypuściło model, który wyróżnia się nie tylko użytecznością, lecz przede wszystkim przebojowym wykończeniem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zwykło się uważać, że telefon powinien zachwycać głównie swoimi możliwościami i funkcjami. HTC wypuściło natomiast model, który wyróżnia się nie tylko użytecznością, lecz przede wszystkim przebojowym wykończeniem.

Design na najwyższym poziomie

HTC Desire 825 zostało oficjalnie zaprezentowane podczas tegorocznych targów w Barcelonie. To jakościowy smartfon, który, biorąc pod uwagę umieszczone w jego wnętrzu podzespoły oraz funkcjonalność, jest do nabycia w stosunkowo niewielkiej cenie.

Zanim jednak przejdziemy do możliwości tego ciekawego telefonu, przyjrzymy się jego wykonaniu. Obudowę wykonano z poliwęglanów, lecz mimo to jest bardzo wytrzymała i odporna na zarysowania. Zaoblone boki sprawiają natomiast, że telefon nie tylko świetnie wygląda, ale również bardzo dobrze trzyma się w dłoni.

Producent utrzymuje, że smartfon inspirowany jest modą ulicy i trzeba przyznać, że wizualnie to najwyższa półka. W zależności od kolorystyki, znakomicie łączą się ze sobą elementy matowe z odblaskowymi, zaś prawdziwą maestrią są plecy. Zgodnie z informacjami podawanymi przez HTC, każdy egzemplarz jest inny, a zatem wyjątkowy i niepowtarzalny, co wynika z techniki nakładania ciapek na obudowę.

Wyświetlacz i aparat

Od frontu umieszczono stosunkowo duży ekran Super LCD o rozdzielczości HD i przekątnej równej 5,5 cala (1280×720 pikseli). Pokryto go wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia szkłem Gorilla Glass. Szybkość reakcji gwarantuje sprawne użytkowanie telefonu. Dodatkowym atutem jest znakomite wyświetlanie kolorów, które są żywe i wyraziste. Warto też zwrócić uwagę na szeroki kąt widzenia – obrazy na ekranie są niezwykle przejrzyste.

Projektanci zadbali o każdy z aparat – jeden umieszczony z frontu i drugi z tyłu. Główny podzespół dysponuje matrycą o rozdzielczości 13 megapikseli, przedni – 5 megapikseli. Odpowiednie doświetlenie podczas wykonywania zdjęć zapewnia specjalnie umieszczona w tym celu dioda LED. Aparat z powodzeniem nagrywa filmiki w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli).

Wytrzymała bateria

Największą bolączką w erze smartfonów są baterie, które trzeba ciągle ładować. Częste przeglądanie stron internetowych, komunikatory społecznościowe i wszelkie odtwarzacze potrafią rozładować akumulator nawet w kilka godzin! Projektanci wyszli naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i zmierzyli się z tym problemem. Uzbroili HTC Desire 825 w baterię o pojemności równej aż 2700 mAh. Zgodnie z zapewnieniami producenta, powinna ona gwarantować użytkowanie Wi-Fi przez 7 godzin, dwie doby słuchania muzyki, 6 godzin oglądania video lub całą dobę rozmów przez telefon.

HTC Desire 825 – jakość w dobrej cenie

Omawiane urządzenie jest bez wątpienia solidnym smartfonem. Doskonałą wiadomością jest to, że można nabyć go w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto zapoznać się z ofertą dotyczącą HTC Desire 825 w T-Mobile w opcji abonamentowej i na kartę. Wszyscy ci, którzy prowadzą firmę, z pewnością znajdą też interesującą propozycję przeznaczoną dla przedsiębiorców.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Młoda kobieta obsługuje iPhone

Sprawdź, czym charakteryzuje się iPhone i jak o niego zadbać

Technologie mobilne to niezaprzeczalnie znak naszych czasów. Trudno sobie wyobrazić obecną rzeczywistość bez choćby tak …