orange flex
Skorzystanie z „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex jest naprawdę proste | fot.: materiał partnera

Dlaczego opłaca się polecać Orange Flex?

Orange Flex to nowoczesna sieć komórkowa w aplikacji mobilnej. Oznacza to, że wszystkie sprawy załatwia się w aplikacji na smartfonie. Z oferty korzysta się bez zobowiązań czyli bez okresu wypowiedzenia. Użytkownik może w każdej chwili zmieniać wybrany Plan komórkowy, przy czym płaci za miesiąc z góry. Wydaje zatem tyle, ile chce i ile w danym momencie potrzebuje. Ale to nie koniec zalet tej nowoczesnej sieci. Dodatkowym atutem jest promocja Orange Flex „Polecaj i zarabiaj”, w ramach której użytkownicy dostają od operatora pieniądze i gigabajty. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Orange Flex „Polecaj i zarabiaj” – co można zyskać?

„Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex to system poleceń, w ramach którego osoba polecająca Orange Flex znajomym, a także ten, kto z zaproszenia skorzysta, zgarnia atrakcyjne bonusy. Łącznie na jeden duet przypada 100 zł: 70 zł dla polecającego i 30 zł dla zaproszonego. Pieniądze wpadają, gdy tylko nowy Flexowicz skorzysta ze swojego pierwszego miesiąca usług, nie trzeba zatem długo czekać. To jednak nie koniec korzyści.

Gdy polecisz 5 osób, dostajesz dodatkowo 500 GB do wykorzystania w Orange Flex. Po 10. zaproszonej osobie otrzymujesz kolejne 500 GB, łącznie możesz więc zgarnąć darmowe 1000 GB. A przy tym za każdego nowego Flexowicza wpada Ci 70 zł, za tych 10. otrzymujesz zatem łącznie 700 zł w apce!

Jak zarabiać z Orange Flex?

Skorzystanie z „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex jest naprawdę proste. Wystarczy, że otworzysz apkę – lub ją pobierzesz, jeśli jeszcze nie masz numeru w Orange Flex. W tym drugim przypadku czeka Cię jeszcze aktywacja Planu, czyli wybranie usług, które Cię interesują (w danym miesiącu – za miesiąc będziesz mógł wybrać mniejszy lub większy Plan!).

Następnie klikasz opcję „Polecaj i zarabiaj” w głównym menu – czyli niebieską ikonkę z prezentem. Zobaczysz tam swój indywidualny kod polecający, który możesz skopiować oraz podesłać znajomym lub skorzystać z wygodnej opcji udostępniania z poziomu aplikacji. W tym drugim przypadku klikasz „Udostępnij kod”, po czym wybierasz drogę podesłania zaproszenia znajomemu; np. przez Whatsappa, Messengera czy SMS-em. Co dalej?

Znajomy pobiera aplikację, wybiera swój Plan komórkowy i wpisuje przy nim Twój kod polecający, nim zapłaci za usługi. Czekacie miesiąc, po czym na Twoje konto w aplikacji wpływa 70 zł, a na jego – 30 zł. Możecie zapłacić łatwo zarobioną kasą za kolejny miesiąc korzystania z Orange Flex albo pakiety dodatkowe; jak wolicie!

Co jeszcze może dać wam Orange Flex?

Bycie razem ze znajomymi i rodziną w Orange Flex opłaca się nie tylko na starcie. Przez cały czas korzystania z usług warto tworzyć „elastyczną rodzinę”. Użytkownicy Flex mogą dzielić się gigabajtami, a także zniżkami, które otrzymują w ramach Klubu Flex. Dostęp do Klubu otrzymuje każdy, kto korzysta z apki, tak samo jak opcji wymiany GB. Tę drugą możliwość daje funkcja „Przekaż GB” (zielona ikonka w głównym menu), po której kliknięciu wystarczy wybrać z listy kontaktów osobę należącą do Orange Flex (albo wpisać jej nr telefonu) i wybrać liczbę gigabajtów, które chce się jej podarować ze swojej puli.  

Opłaca się być ze znajomymi w Orange Flex – zyskacie na tym oboje!

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

Telefon komórkowy

Samsung Galaxy S9 – najnowszy telefon dla wymagających

Najnowszy smartfon od Samsunga to urządzenie dla wymagających oraz dla osób, które potrzebują dodatkowych zabezpieczeń, …