Telefon komórkowy
Najnowszy smartfon od Samsunga to urządzenie dla wymagających oraz dla osób, które potrzebują dodatkowych zabezpieczeń. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Samsung Galaxy S9 – najnowszy telefon dla wymagających

Najnowszy smartfon od Samsunga to urządzenie dla wymagających oraz dla osób, które potrzebują dodatkowych zabezpieczeń, np. wodoszczelnej obudowy oraz funkcji odblokowywania telefonu przy użyciu skanu tęczówki oka lub czytnika linii papilarnych.

Idealny telefon dla foto i video miłośników

Samsung Galaxy S9 to urządzenie, za pomocą którego można zrobić znakomite zdjęcia i nakręcić w jednej sesji 20 segmentów wideo z prędkością niemal 1000 klatek na sekundę. To parametry 4 razy lepsze od innych smartfonów tej klasy. Oprócz tego można również nagrywać w slow-motion dzięki trybowi Super Slow-mo, zamienić nagrany film w plik GIF i dodać do niego muzykę. Aparat wykrywa ruch automatycznie, jest wyposażony w Optyczną Stabilizację Obrazu (OIS) i czujnik koloru RGB. Ponadto ma podwójną przysłonę (F2.4 i F1.5), dzięki czemu zachowuje się podobnie do ludzkiego oka, a zdjęcia wykonywane w bardzo jasnych warunkach oświetleniowych lub po zmroku są w bardzo dobrej jakości, barwy nie tracą nasycenia, a detale wyrazistości.

Samsung Galaxy S9 – wydajność, estetyka i niezawodność, dual SIM

Ośmiordzeniowy procesor (Max. 2.7 GHz + 1.7 GHz) gwarantuje wydajną pracę urządzenia i pamięć wewnętrzną o pojemności 64 GB z możliwością rozszerzenia do 400 GB to pewność, że wszystkie aplikacje będą działały bez zarzutu. Dodatkowo Samsung Galaxy S9 jest wyposażony w technologię dostosowującą temperaturę akumulatora do otoczenia (system stosowany w satelitach), co pozwala na bardzo efektywną pracę smartfona.

Stereofoniczne głośniki wbudowane w Galaxy S9 gwarantują doskonałą jakość odtwarzanych dźwięków dzięki zastosowaniu trybu przestrzennego w technologii Dolby Atmos.

Niemal niewidoczna ramka ekranu daje wrażenie niepowtarzalnej głębi obrazu, co dodatkowo wzmacnia głęboka czerń wyświetlacza o proporcji 18.5:9.

Na Galaxy S9 można korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie. Dzięki opcji dzielenia ekranu, można np. rozmawiać na komunikatorze lub pisać maila i jednocześnie oglądać film. Zapewnia optymalną wielozadaniowość i pracę na podzielonym ekranie.

Samsung Galaxy S9 jest wyposażony w czujniki, które obecnie zaliczane są do standardowych wyposażeniach telefonów najnowszej generacji, są to, m.in.:

  • akcelerometr – umożliwia wykryć położenie urządzenia,
  • barometr – mierzący ciśnienie atmosferyczne,

czytnik linii papilarnych i skaner tęczówki oka – służące do odblokowywania telefonu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZALETY ABONAMENTÓW GRUPOWYCH – DLACZEGO WARTO?

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

części do smartfona

Części do telefonów – oryginalne czy używane?

Telefon komórkowy przeciętnie jest nam w stanie posłużyć przez 2-3 lata, nawet w przypadku częstego …