wzorniki materiałów budowlanych i kolorów
Klienci, którzy mieli okazję skorzystać z oferty centrum wyposażenia wnętrz, chwalą sobie nie tylko największy wybór materiałów, ale również fachową pomoc | fot.: pixabay

Bogaty wybór artykułów budowlanych i wyposażenia wnętrz

Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie budowy domu, czy masz już go za sobą i zależy ci na urządzeniu wnętrz w nowoczesnym stylu, oferta centrum wyposażenia wnętrz będzie idealnym wyborem.

  1. Największy wybór artykułów budowlanych
  2. Oferta 150 firm z branży budowlanej w jednym miejscu
  3. Kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz

Możesz się z nią zapoznać odwiedzając stronę internetową lub stacjonarny punkt, który znajduje się przy ul. Bartyckiej 24/26 w Warszawie.

Największy wybór artykułów budowlanych

Klienci, którzy mieli okazję skorzystać z oferty centrum wyposażenia wnętrz, chwalą sobie nie tylko największy wybór materiałów, ale również fachową pomoc. Sprzedawcy chętnie pomagają klientom w dobraniu odpowiednich rozwiązań. Klienci mogą tu znaleźć również wiele ciekawych inspiracji, zarówno jeżeli chodzi o tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne projekty. Ulica Bartycka słynie z dużego wyboru rozwiązań remontowo-budowlanych już od 1985 roku, kiedy to pierwsi przedsiębiorcy rozpoczęli tu prowadzenie biznesów w tej branży.

Oferta 150 firm z branży budowlanej w jednym miejscu

Kilka lat później (w 1992 roku) zarejestrowane zostało stowarzyszenie producentów i handlowców, które obecnie działa jako wspomniane Centrum wyposażenia Wnętrz. Chociaż niektórzy klienci kojarzą je z konkretnym typem asortymentu, czego przykładem może być bartycka armatura, to wybór jest o wiele większy. Widać to zresztą po powierzchni wynoszącej aż 27 tysięcy metrów kwadratowych, na których swoją ofertę prezentuje około 150 firm. Tym, co łączy każdą z nich, jest bazowanie na polskim kapitale.

Kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy są zainteresowani zakupem produktów z oferty bartycka oświetlenie, powstała specjalna strona internetowa bartycka 24 (https://www.bartycka24.pl/). Można tu znaleźć dane kontaktowe, godziny otwarcia, najważniejsze informacje o ofercie Centrum Wyposażenia Wnętrz oraz jego plan i aktualne promocje. Warto się z nimi zapoznać przed zakupami, bo dzięki temu może się okazać, że uda się kupić bartycka płytki lub inne produkty po dużo niższych cenach.

Bezpośrednio ze strony centrum możesz przejść do jej profili w popularnych serwisach społecznościowych, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje i inspiracje związane z urządzaniem wnętrz. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z przedstawicielem centrum. Najwyższy poziom jakości i obsługi przedsiębiorców działających w stowarzyszeniu potwierdzają nie tylko opinie klientów, ale również tytuł „Laureata Warszawskiego Znaku Jakości”.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

fugowanie ściany

Mocne i słabe strony fug epoksydowych

To stosunkowo młode na rynku rozwiązanie cieszy się rosnącą popularnością. Fugi epoksydowe mają coraz większą …