zdjęcie na płótnie
eśli nie chcesz zapomnieć o jakimś wspomnieniu - zainwestuj w obraz na ścianie ze zdjęcia, które jest dla Ciebie wyjątkowo ważne | fot.: stock.adobe.com

Jak wykonać dekoracje ze własnych zdjęć?

Znasz to uczucie, kiedy wchodzisz do domu, i cieszysz się, ponieważ czujesz, że to miejsce należy tylko do Ciebie i Twojej rodziny? To zdecydowanie piękne uczucie – dlatego warto dbać o to, aby dom był urządzony w taki sposób, abyśmy widzieli, że należy do nas. Świetnym sposobem na spersonalizowanie swojego domu jest powieszenie na ścianie dekoracji z własnych zdjęć. Możesz powiesić zdjęcia w ramce lub zdecydować się na drukowany obraz na płótnie z własnych zdjęć. Czy słyszałeś kiedyś o takiej formie dekoracji?

Gdzie mogę powiesić obraz na płótnie z własnych zdjęć?

Zdjęcia to najlepsza forma zapisywania pozytywnych wspomnień. Robimy je na wakacjach, na uroczystościach takich jak urodziny, rocznice, śluby, chrzciny i na wielu, wielu innych. Tego typu fotografie przedstawiające na przykład ulubione widoki czy miejsca, w których było nam dobrze pozostają na zawsze na fotografii, a wydrukowane budzą jeszcze więcej pozytywnych skojarzeń. Wszystko po to, aby po kilku latach móc do nich wrócić i przypomnieć sobie momenty z naszego życia, kiedy byliśmy szczęśliwi. Często jednak zapominamy o albumach – leżą gdzieś głęboko w szufladzie i rzadko do nich zaglądamy. Jeśli nie chcesz zapomnieć o jakimś wspomnieniu – zainwestuj w obraz na ścianie ze zdjęcia, które jest dla Ciebie wyjątkowo ważne. 

Taki obraz możesz powiesić w każdym miejscu w swoim domu – wszędzie tam, gdzie często patrzysz, aby fotografia przypominała Ci o osobach, które kochasz. Taki obraz sprawdzi się świetne w pokoju dziennym, gdzie codziennie razem z najważniejszymi osobami spędzasz czas, jesz czy odpoczywasz. Będzie również idealnym uzupełnieniem wystroju sypialni. Tylko od Ciebie zależy, gdzie powiesisz obraz na płótnie z własnego zdjęcia. 

Obrazy drukowane na płótnie z własnych fotografii

Obrazy to bardzo ciekawy pomysł na wykończenie wystroju mieszkania – często są to krajobrazy, abstrakcja czy martwa natura. Jednak takie obrazy nie zawsze przypominają nam o czymś ważnym – po prostu są piękną ozdobą domu lub mieszkania. Jeśli chcesz, aby na Twoich ścianach pojawiło się coś, co będzie miało dla Ciebie szczególną wartość, Niezależnie od tego, co umieścisz na obrazie z własnym zdjęciem – taka ozdoba z pewnością nie znudzi Ci się, wręcz przeciwnie – będziesz chciała na nią patrzeć codziennie, kiedy będziesz ją mijać. To właśnie wyróżnia obrazy na płótnie z własnych zdjęć. Taki obraz będzie niepowtarzalny – będzie więc stanowił nie tylko niebanalny, ale i unikatowy element wystroju. Drukując swoje mamy pewność, że nikt więcej nie będzie w posiadaniu podobnego dodatku. Uwiecznienie ważnych momentów: zaręczyn, narodzin dziecka czy szczególnie cennych wspomnień – o ile zostaną sfotografowane zgodnie z zasadami sztuki, mogą stanowić nie tylko o wartości sentymentalnej, ale przede wszystkim opowiadać intymną historię, która ma wartość własnego dzieła sztuki.

obraz ze zdjęcia
Obraz z wybranego przez Ciebie zdjęcia może także sprawdzić się idealnie jako prezent | fot.: stock.adobe.com

Obrazy z fotografii na prezent

Obraz z wybranego przez Ciebie zdjęcia może także sprawdzić się idealnie jako prezent. Jeśli nie masz pomysłu, czym obdarować ukochaną osobę, przyjaciela czy członka rodziny – zdecyduj się na taki obraz. Personalizowane prezenty mają ogromną wartość dla obu stron – zarówno obdarowującej, jak i obdarowywanej. Prezent w postaci obrazu na płótnie z własnego zdjęcia sprawi ogromną radość ważnej dla Ciebie osobie. Możesz wybrać fotografię z ważnego etapu w życiu tej osoby, czy przedstawiającą jakieś wyjątkowe wspomnienie. Obraz na płótnie sprawdzi się świetnie jako podarunek na każdą okazję – walentynki, święta Bożego Narodzenia, urodziny czy z okazji przeprowadzki do nowego domu. Warto obdarowywać ukochane osoby przemyślanymi prezentami – w ten sposób pokażesz, że dany człowiek jest dla Ciebie szczególnie ważny i chcesz, aby to, co mu podarujesz, wywoływało pozytywne uczucia.

Obrazy na płótnie z naszych zdjęć to szczególna forma wyrażania uczuć. Na dużym formacie umiejscawiamy najważniejsze wydarzenia, ludzi czy krajobrazy i pozwalamy im zaistnieć w naszej prywatnej przestrzeni. W ten oto sposób dodatki do aranżacji wnętrz, jakimi są fotoobrazy ze zdjęć mają charakter indywidualny i niepowtarzalny, a przy tym zachowują wszelkie cechy dzieła sztuki. 

OLI

Sprawdź także

szklane obrazy dekoracja

Szklane obrazy – dekoracja na topie

Jedną z podstawowych czynności wykonywanych podczas aranżacji danego wnętrza jest wykończenie ścian. Najczęściej w tym …