Zarówno nielimitowane SMS-y do Orange, jak i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz paczki SMS-ów oferowane samodzielnie lub z innymi usługami, to promocje, z których mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Orange na kartę | fot.: pixabay.com

SMS-y bez limitu w Orange na kartę – wszystko co musisz wiedzieć o pakietach wiadomości w Orange

Osoby, które swój codzienny kontakt ze światem w dużej mierze opierają na wysyłaniu wielu SMS-ów, powinny pomyśleć o uruchomieniu specjalnej promocji, która pozwoli im zminimalizować koszty korzystania z tego rodzaju usług. Sieci, które oferują pakiety bez limitu to doskonałe rozwiązanie dla zagorzałych SMS-owiczów. Ci, którzy wysyłają ich nieco mniej, mogą skorzystać ze specjalnych paczek SMS-ów. Orange oferuje zarówno nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, jak i SMS-y bez limitu w Orange, a także korzystne paczki SMS-ów do wszystkich z innymi dodatkowymi usługami lub bez. Na czym polegają poszczególne promocje?

SMS-y bez limitu w Orange

Nielimitowane SMS-y w Orange to idealna opcja dla osób, które dużo SMS-ują, ale tylko z osobami w sieci. Wykupienie usługi, umożliwia wysyłanie nieograniczonej ilości SMS-ów do wszystkich abonentów Orange nawet w sytuacji, gdy konto jest nieaktywne lub nie ma na nim środków. Koszt wykupienia usługi to 6 zł na 31 dni. Promocję można aktywować jednorazowo lub odnawiać cyklicznie.

SMS-y bez limitu do wszystkich

Osoby, które chcą wysyłać krótkie wiadomości tekstowe bez ograniczeń, powinny skorzystać z promocji nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Opcja jest o tyle wygodna, że pozwala SMS-ować nawet wtedy, gdy konto jest nieaktywne lub gdy nie ma na nim żadnych środków. Opłata za usługę SMS-y bez limitu do wszystkich wynosi 10 zł na 31 dni. Co ważne, można ją aktywować jednorazowo lub odnawiać cyklicznie.

Minipakiet Orange

Minipakiet SMS-ów do wszystkich sieci to rozwiązanie dla tych, którzy na co dzień nie wysyłają zbyt dużo wiadomości tekstowych, jednak czasem może zdarzyć się tak, że będą chcieli skorzystać z tej funkcjonalności częściej. Minipakiet obejmuje 100 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych, które można wykorzystać przez 7 dni. Uruchomienie usługi kosztuje 3 zł.

Multipakiet

Multipakiet to połączenie paczki SMS-ów i minut do wszystkich sieci komórkowych oraz transferu danych. Usługę można wykorzystać zarówno w kraju, jak i na terenie Unii Europejskiej. Użytkownicy dostają do wyboru dwie opcje Multipakietu: 100 i 200, odpowiednio za 6 zł i 16 zł, gdzie 100 i 200 oznaczają liczbę minut/ SMS-ów/ MB do wykorzystania. Pierwsza opcja jest ważna przez 7 dni, natomiast druga przez 31 dni.

Zarówno nielimitowane SMS-y do Orange, jak i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz paczki SMS-ów oferowane samodzielnie lub z innymi usługami, to promocje, z których mogą skorzystać wszyscy użytkownicy Orange na kartę. Jednak przed uruchomieniem pakietu warto sprawdzić, czy na koncie jest kwota, która umożliwi uruchomienie promocji. Jeśli nie, konto trzeba będzie zasilić, co można szybko zrobić za pośrednictwem tej strony: https://doladowania.orange.pl.

Artykuł sponsorowany

Sprawdź także

Święta, sylwester, Nowy Rok – lepiej złożyć życzenia SMS-em czy zadzwonić?

Wchodzisz na stronę internetową, następnie ściągasz gotowy szablon z życzeniami świątecznymi, kopiujesz ich treść do …